english
polski

kilka słów o AmRest

AmRest Holdings SE to największa niezależna firma prowadząca sieci restauracji na zasadach franczyzy i współpracy join venture w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Spółka posiada w obszarze swojej działalności takie Marki jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks. AmRest jest także właścicielem Marki La Tagiatella.

Obecnie AmRest zarządza łącznie ponad 700 restauracjami szybkiej obsługi i z obsługą kelnerską. Tylko w Polsce istnieje ok. 270 restauracji.

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie serwisu oraz cen surowców i opakowań na konkurencyjnym poziomie tak, aby pracownicy mogli skupić swoją uwagę przede wszystkim na prowadzeniu restauracji i obsłudze klientów.

Koordynowanie zróżnicowanych dostaw do różnych restauracji wymaga zaangażowania najlepszych fachowców, funkcjonalnych systemów zaopatrzenia i dopasowanych urządzeń oraz oprogramowania. Wszystko to dla zachowania ciągłości sprzedaży w restauracjach. SCM Sp. z o.o. współpracuje z AmRest na terenie Polski , Czech, Węgier, Rosji, Chorwacji, Bułgarii, Serbii i Chorwacji.

Nasze doświadczenie budowaliśmy podczas obsługi światowych sieciowych marek takich jak: KFC, Pizza Hut, Starbucks, Burger King, Rodeo Drive oraz Fresh Point.

 

 

 

 

 

główne obszary działalności

  • tworzenie efektywnego łańcucha zaopatrzenia obejmującego produkty spożywcze, opakowania, meble, oznakowanie i dystrybucję
  • zakupy surowców i produktów spożywczych
  • zakup mebli, oznakowania i wyposażenia restauracji
  • rozwój nowych produktów i dostawców
  • negocjacje warunków kontraktów
  • zapewnienie stałej jakości produktów, zgodnych z ustaloną specyfikacją oraz kontrolowanie jakości zakupionych towarów 

 

POTRZEBUJESZ PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW
OD BUSINESS FOOD SOLUTIONS?

skontaktuj się

SCM Sp. z o. o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

+48 22 586 54 24

kontakt

SCM Sp. z o. o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa
Tel: + 48 22 586 54 00
Fax: + 48 22 586 54 01
COPYRIGHT © SCM POLAND 2012