SCM bussines food solution.

Łączymy efektywność ze znajomością rynku

Zapewniamy Ci niezawodne rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie.

JAK DZIAŁAMY?

Specjalizujemy się we wprowadzaniu systemów standaryzacji jakości i bezpieczeństwa żywności oraz prowadzimy własne centrum innowacji, tworząc i wprowadzając nowe produkty. W każdym z 8 obszarów naszej działalności stawiamy na zaangażowanie, wzajemne zaufanie, terminowość, pozytywną energię i kreatywność. Wybierz dział, który Cię interesuje i zobacz, co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

WYPOWIEDZI

Nasz zespół tworzą ludzie o zróżnicowanych charakterach i mocnych stronach z bogatym doświadczeniem w branży spożywczej, dla których praca w żywności jest pasją. Dzięki temu codziennie spotykamy się w gronie osób, które wzajemnie się uzupełniają, a każdy z nas mając swoje miejsce w Zespole, pełni w nim kluczową rolę. Nasza pasja do tego co robimy przekłada się bezpośrednio na zaangażowanie, które jest widoczne w każdym obszarze naszych działań.
QA Director,
SCM Quality Assurance
Zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem, wykształceniem, zainteresowaniami, jednak to co nas łączy to wspólna umiejętność w odnajdowaniu się w dynamicznym środowisku, jakim bez wątpienia jest zarządzanie projektami w branży inwestycyjnej.
Senior Business Development Manager,
SCM Design & Furnishing Department